O nas

Geodezja
rabiega

Od 2008 roku wykonujemy usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Obsługujemy duże projekty jak i klientów indywidualnych. Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne, Gminy, Starostwa, firmy projektowe i wykonawcze a także Sąd Rejonowy dla którego sporządzamy opinie. Współpracujemy z architektami, projektantami budynków, projektantami sieci i przyłączy infrastruktury technicznej, a także rzeczoznawcami majątkowymi i klasyfikatorem gruntów.
Znajdziesz nas po hasłach Geodezja Grodzisk Wielkopolski, Geodezja Kamieniec, Geodezja Nowy Tomyśl, Geodezja Granowo, Geodezja Rakoniewice, Geodezja Wielichowo, Geodezja Opalenica, Geodezja Kościan, Geodezja Śmigiel, Geodezja Czempiń, Geodezja Stęszew, Geodezja Buk, Geodezja Dopiewo.

prace które wykonujemy

 

Czym się zajmujemy

Wykonujemy takie prace jak: mapa do celów projektowych, wytyczenie budynku, inwentaryzacja budynku, inwentaryzacja sieci, inwentaryzacja przyłączy, odszukanie granic, wznowienie punktów granicznych, rozgraniczenie nieruchomości, podział działki, oraz inne usługi geodezyjne.

Obsługujemy duże projekty jak i klientów indywidualnych. Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne, Gminy, Starostwa, firmy projektowe i wykonawcze a także Sąd Rejonowy dla którego sporządzamy opinie.

Współpracujemy z architektami, projektantami budynków, projektantami sieci i przyłączy infrastruktury technicznej, a także rzeczoznawcami majątkowymi i klasyfikatorem gruntów

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej

 

Jak pracujemy

Dla klientów indywidualnych, w zakresie standardowych prac geodezyjnych gwarantujemy przygotowanie kompletu dokumentów, niezbędnych do złożenia w urzędzie. Współpracując z nami rola zleceniodawcy ogranicza się przeważnie do złożenia podpisu we wskazanym miejscu.

Posiadamy nowoczesny sprzęt do pomiarów geodezyjnych i oprogramowanie do ich opracowania.

Zespół złożony z doświadczonych jak i młodych inżynierów geodetów, pracuje ciężko aby każde zlecenie wykonać perfekcyjnie. Geodezja to nasza pasja, dlatego dobrze wykonujemy swoją pracę, a naszym klientom GEODETA kojarzy się z solidnością.

Prawie wszystkie usługi jesteśmy wstanie załatwić zdalnie telefonicznie i mailowo, ale zapraszamy również do naszego biura w miejscowości Kamieniec, a już niedługo również do naszego oddziału w miejscowości Grodzisk Wielkopolski.

Co o nas mówią?

 

Opinie

Co piszą o Nas nasi klienci

“Na potrzeby realizacji naszego kontraktu pan Konrad przygotował dla nas mapy na zakresie około 200km. Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie na każdym etapie współpracy.

Terminowość, profesjonalizm i rzetelność przygotowywanych materiałów to główne cechy pana Konrada. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, co do jakości otrzymywanych materiałów. Każdemu polecam takiego geodetę!”

Marlena Kańduła

Fibre-net

“Budowa nowej sidziby to trudny temat, często naszym wykonawcą zdarzały się obsuwy, ale geodeci z Geodezja Rabiega zawsze byli w ustalonym terminie - po prostu mogliśmy na nich liczyć”

Dominik Małecki

DDMSurowce